Návštěva u jubilanta

Návštěva u jubilantaNa konci května tohoto roku oslavila naše členka SDH v Polance paní Wasilka Pistovčák krásné kulaté výročí narození. U příležitosti tohoto jubilea, stejně jako v minulosti i dalším aktivním jubilantům, ji dva zástupci SDH přišli do její výrobní dílny poblahopřát, poděkovat za uplynulou činnost a předat malý dárkový balíček. Zde je asi nutno dodat, žeNávštěva u jubilanta paní Wasilka se stala členkou našeho SDH v roce 2005 a ihned aktivně vypomáhala při akcích našeho sboru, jako je pořádaní plesů, oslav, brigád a podobně. V roce 2013 jí bylo uděleno Čestné uznání OSH a v roce 2018 obdržela medaili Za věrnost 10 let. I v dnešní době je stále aktivní členkou a nadále se zúčastňuje akcí pořádaných sborem SDH a zúčastňuje se valných hromad. Paní Wasilka je autorkou a zhotovitelkou našeho historického praporu (2003), praporu hasičů z naší družební obce Zliechov na Slovensku a samozřejmě nespočetně dalších praporů, stuh a vyšívek v Česku i na Slovensku.

Návštěva u jubilantaNávštěva u jubilanta

Čtvrtek, 18. Duben 2024