Letní hasičský večírek 2020

V sobotu 22. srpna jsme uskutečnili nově letní večírek za hasičskou zbrojnicí. Vstupenky v ceně 60,- Kč si tentokrát zakoupilo 32 zájemců, z toho 24 našich členů SDH. Na jídlo nám grill mistr Jirka připravil výborné klobásy. Pro hosty byla připravena i bohatá tombola, ve které bylo mimo jiné i možno vyhrát sud piva nebo živé selátko. Během večera se přiřítil déšť a tak jsme museli využít prostory hasičské zbrojnice. I přes tento malý přesun mohl večírek pokračovat naší skvělou tombolou. Po rozdání krásných cen, jsme si zahráli o ty největší. Obě ceny vyhrál jeden host a to vždy na stejné číslo.   Večer s dobrou zábavou pokračoval až do pozdních nočních hodin a tak děkujeme vám všem, kteří jste na tuto povedenou akci našeho sboru přišli. Poděkování patří rovněž obsluze u prodejního pultu, který byl stále vytížen žíznivými krky.

JP

Neděle, 19. Květen 2024